Nagyon beindult a BUX
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSzerda kora délután 20783,94 ponton 2,17 százalékos pluszba lendült a pesti tőzsde részvényindexe, a BUX. A vezető részvények szárnyallnak. A legjobban az OTP-nek megy, amely 3,93 százalékos pluszban 6465 forinton forog. A Magyar Telekom 743 forinton 1,08 százalékos pluszban állt, a Mol 19850 forinton 1,22 százalékos pluszban forog, a Richterre 31880 forinton születnek kötések, 1,12 százalékkal a keddi záróár fölött.
A tegnapi nap a tőzsdén:


