BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Kedden nyit a New York-i tőzsde

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Nemzeti ünnep miatt hétfőn nincs kereskedés a New York-i tőzsdén, kedden a szokásos időben nyit a börze.

Pénteken vegyesen zártak a New York-i tőzsde irányadó mutatói. A 30 vezető iparvállalat Dow Jones indexe 0,03 százalékkal csökkent, az S&P 500-as mutatója 0,18 százalékkal erősödött, a technológiai részvények Nasdaq Composite mutatója 0,48 százalékkal emelkedett.

Hétfőn, 15.30 órakor a londoni FTSE100 mutató 0,08 százalékos, a frankfurti DAX30 0,58 százalékos, a párizsi CAC-40 index 0,69 százalékos mínuszban állt.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.