BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A Mol húzza felfelé a budapesti tőzsdét

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a változatlan nyitás után emelkedett kedden délelőtt.

A BUX délelőtt fél 12-kor 36 780,28 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 343,32 pontos, 0,94 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 343,32 ponttal magasabb . A részvénypiac forgalma délelőtt 5,8 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

  • A Mol 84 forinttal, 3,07 százalékkal 2824 forintra erősödött.
  • Az OTP-részvények ára 40 forinttal, 0,39 százalékkal 10 290 forintra csökkent.
  • A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,25 százalékkal 402 forintra nőtt.
  • A Richter-papírok árfolyama 35 forinttal, 0,65 százalékkal 5425 forintra emelkedett.
  • Google News Világgazdaság
    A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

    Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.