BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Erősödni látszik a BUX

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 7,20 pontos nyitás után emelkedett hétfőn kora délutánig.

A BUX délután fél 3-kor 36 157,31 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 219,70 pontos, 0,61 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 212,50 ponttal magasabb. A részvénypiac forgalma fél háromig 4 milliárd forint volt, a vezető részvények ára a Magyar Telekom kivételével nőtt a pénteki záráshoz képest.

  • A Mol 22 forinttal, 0,77 százalékkal 2876 forintra erősödött, 1,4 milliárd forintos forgalomban.
  • Az OTP-részvények ára 75 forinttal, 0,75 százalékkal 10 050 forintra nőtt, forgalmuk 2,1 milliárd forintot tett ki.
  • A Magyar Telekom árfolyama 2,50 forinttal, 0,63 százalékkal 394 forintra csökkent, forgalma 15,5 millió forint volt.
  • A Richter-papírok árfolyama 20 forinttal, 0,39 százalékkal 5190 forintra emelkedett, forgalmuk 226,1 millió forintot ért el.
  • Google News Világgazdaság
    A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

    Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.