Visszavásárlási aukciót tart ma a Telekom
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Budapesti Értéktőzsde (BÉT) felfüggeszti a kereskedést a Magyar Telekom részvényeivel ma délelőtt 10 órától a kereskedés befejezéséig – döntött tegnap Végh Richárd, a tőzsde vezérigazgatója. Ha a Magyar Telekom által mára meghirdetett részvény-visszavásárlási aukció záró eredménye a felfüggesztés vége előtt nyilvánosságra kerül, akkor a BÉT a kereskedést visszaállíthatja. A távközlési társaság 10,2 milliárd forint értékben venné vissza papírjait. | m. e.


