BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Enyhe pluszban zajlott a kereskedés délelőtt a BÉT-en

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A vezető részvények az OTP kivételével csökkentek az előző napi záráshoz képest.

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a változatlan nyitás után emelkedett pénteken délelőtt.

A BUX 11.30 órakor 50 697,55 ponton állt, ami az előző, csütörtöki záró értékéhez képest 25,08 pontos, 0,05 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 25,08 ponttal magasabb.

Fotó: Szabó Gábor / BÉT

A részvénypiac forgalma délelőtt 4,9 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével csökkentek az előző napi záráshoz képest.

  • A Mol 10 forinttal, 0,41 százalékkal 2430 forintra csökkent.
  • Az OTP-részvények ára 95 forinttal, 0,56 százalékkal 17 120 forintra erősödött.
  • A Magyar Telekom árfolyama 1,5 forinttal, 0,37 százalékkal 406 forintra esett.
  • A Richter-papírok árfolyama 20 forinttal, 0,23 százalékkal 8630 forintra gyengült.
Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.