BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Pluszos nyitás után csökkent a BUX

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A részvénypiac forgalma délelőtt 2,2 milliárd forint volt.

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 23,95 pontos nyitás után csökkent csütörtökön délelőtt.

A BUX 11.30-kor 52 983,46 ponton állt, ami a szerdai záróértékéhez képest 138,44 pontos, 0,26 százalékos csökkenés, a csütörtöki nyitásnál 162,39 ponttal alacsonyabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 2,2 milliárd forint volt, a vezető részvények ára a stagnáló Mol kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest. 

  • A Mol ára nem változott, 2660 forint maradt.
  • Az OTP-részvények ára 65 forinttal, 0,36 százalékkal, 17 915 forintra csökkent.
  • A Magyar Telekom árfolyama 1,5 forinttal, 0,35 százalékkal, 424,50 forintra esett.
  • A Richter-papírok árfolyama 40 forinttal, 0,47 százalékkal, 8560 forintra gyengült.
Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.