
Kubatov Gábor kiállt a nyilvánosság elé: forintra pontosan elszámolt, mennyi pénzt kapott az államtól a Fradi – meglepő, ki járt jól
Kubatov Gábor közölte, hogy a Groupama Aréna eddig közel húszmilliárd forintnyi nyereséget hozott.
Az FTC összesen 73,5 milliárdos bevételt hozott a magyar államnak, és a Groupama Aréna is nyereséges – közölte friss videójában Kubatov Gábor, a klub elnöke.

Kubatov posztja szerint az FTC stadionja is 20 milliárd forintnyi nyereséget termelt az elmúlt években. Elmondta, hogy
- a Groupama Aréna 18,5 milliárd forintba került az államnak,
- a telek, amelyen felépült a stadion, 5 milliárdba került korábban,
- a terület felét 6 milliárdért később eladták – itt valósult meg egy irodaház és egy szálloda 150 milliárd értékben,
- a csapat közel 2,5 milliárd adót és járulékot fizetett az államnak,
- a stadion után a klub eddig egymilliárd forintnyi vagyonkezelési díjat fizetett be.
A Fradi elnöke összegezve bemutatta, hogy
az állam összesen 56,5 milliárdot költött a Fradi körüli fejlesztésekre, majd ezek a beruházások 73,5 milliárd forintos bevételt hoztak Magyarországnak.

politikus
Lázár János a semmiből bejelentést tett a sorsáról: megadta a végső választ, átveszi-e Orbán Viktortól a Fideszt – „Nekem ez már régen is elképzelésem volt”
A volt miniszter szerint a parlamenti mandátumok korlátozásáról szóló tervek valójában a korábbi kormánypárti politikusok kiszorítását szolgálják. Lázár János úgy fogalmazott, hogy fejest ugrik az ismeretlenbe.
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!




