Nyilvános levélben kért találkozót a Fidesz országgyűlési frakcióvezetője Medgyessy Pétertől, hogy mihamarabb kiderüljön: mit takar a kormányfő korábbi nyilatkozata az SZDSZ állítólagos korrupciójáról.
Áder János levelében azt írta: nem csupán Magyarország megítélése szempontjából, hanem az emberek megnyugtatása érdekében is tisztázni kell az ügyet.
Szerinte ugyanis nem lehet megengedni, hogy az új kabinetet már megalakulása előtt a korrupció gyanúja lengje körül. Medgyessy Péter távozásának bejelentése után egy televíziós interjúban azt mondta: az SZDSZ tele van korrupcióval. (MR)
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.