Az OTP is követi a jegybanki alapkamat csökkentést, és fél-egy százalékponttal mérsékli lakáshitel kamatait, jelentette be a pénzintézet. A forint alapú kölcsönöknél a kamat fél-egy százalékponttal, a deviza szabad felhasználású jelzáloghiteleknél pedig egy százalékponttal csökken.
A változások a jövő héttől lépnek életbe, így új lakás vásárlására, illetve építésére már 5,5 százalékos, míg használt lakás vásárlására 7,25 százalékos kamattal juthatunk hitelhez. A svájci frank alapú jelzáloghitel kamata 3,5 százalék lesz, az euró alapúé pedig 4,5 százalék. (Napi Gazdaság - Index)
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.