Csövet találtak a metróépítők: ömlik a víz a Baross téren
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA metróépítés során eltört egy vízvezeték a főváros hetedik kerületében a Baross téren.
Feltehetőleg a metróépítési munkálatok során tört el egy vízvezeték a Keleti pályaudvarnál a Bethlen Gábor utca és a Thököly út sarkán. A csőből még mindig ömlik a víz, a környező házakban a csapokból koszos, fogyasztásra nem alkalmas víz folyik.


