Betiltották az ír sertéshús forgalmazását
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSüth Miklós Országos Főállatorvos, az FVM területért felelős szakállamtitkára elrendelte minden, Írországból származó, 2008. szeptember 1. és 2008. december 6. között előállított sertéshús forgalmazásának tilalmát, azok forgalomból való azonnali kivonását, és megsemmisítését - közölte az agrártárca az MTI-vel kedden.


