Simor: még 3 százalék alatt is lehet a hiány
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAkár 3 százalék alá is csökkenhet az idén az államháztartás GDP arányos hiánya Simor András szerint. A jegybankelnök a Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetsége (MGYOSZ) "Csúcstalálkozó" elnevezésű rendezvénysorozatának meghívottjaként kifejtette: a kormány által várt 3,4 százaléknál alacsonyabb lehet az idén a deficit, ha az utolsó hetekben a kormány nem költ túl sokat, akár 3 százalék alá is csökkenhet.


