Mégsem kell a valutaalap?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMindenesetre tegnap a nemzetgazdasági tárca világossá tette: nem gondolkodik új megállapodásban a valutaalappal. Ám azt nem kívánták megmagyarázni, miért szólt az első kommunikációjuk esetleges megállapodásról. Ami biztató: az NGM közleménye ismét hitet tesz az idei 3,8 százalékos hiány betartása mellett.


