Fellegi Tamás Brüsszelben tárgyal
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságFellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter Brüsszelben részt vesz az uniós energiaügyi miniszterek tegnap kezdődött kétnapos informális tanácsülésén. Elsősorban a fogyasztóvédelemről és az integrált európai energiahálózatok kiépítésének lehetőségeiről lesz szó. Cél: felmérni és értékelni az EU-s fogyasztók érdekérvényesítése kapcsán tervezett intézkedéseit, illetve párbeszédet indítani arról, hogy miként lehet a fogyasztókat közvetlenebbül bekapcsolni az energiapolitikai döntésekbe. Fellegi találkozik Günther Oettinger energiaügyi biztossal is. VG


