Lázár elmondta, miért vesznek el milliárdokat az önkormányzatoktól
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMintegy 55 milliárd forinttal kevesebb juttatást kaphatnak az önkormányzatok - mondta el Lázár János a Kormányinfón.
A miniszter azzal indokolta a döntést: mivel csökken az önkormányzatok állami feladata, ezzel egyenes arányban csökken a nekik adott juttatás is.


