BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A Váci úton marad a Vízművek

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

A Váci úton marad, de jó néhány sarokkal arrébb költözik augusztus elsején a Fővárosi Vízművek, miután eladta felújításra szoruló régi székhelyét, a Váci út és a Dózsa György út sarki magasházat a Skanska ingatlanfejlesztő társaságnak. A közműcég eredeti terveinek megfelelően már nem saját tulajdonú, hanem bérelt, de modern irodaházba teszi át székhelyét. A vízművek keresési szempontjainak az SA Immo AG Váci út 182. szám alatti épülete, a Blue Cube irodaház felelt meg, amelyben – mint arról a bérbeadó cég közleménye beszámolt – az 5800 négyzetméteres területre szóló szerződéssel az első negyedév legnagyobb tranzakció­ja született meg. A Blue Cube kihasználtsága 90 százalék fölé nőtt, a vízművek új központja az épület 60 százalékát foglalja majd el. | S. T.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.