BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Nyolcszáz munkahelyet mentettek meg 4,6 milliárd forintból

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Debrecenben, Kecskeméten és Solymáron történtek jelentős fejlesztések.

Három újabb beruházás valósult meg a járvány harmadik hulláma alatt, együttesen 4,6 milliárd forint értékben, ezzel több mint 800 munkahely megőrzése vált biztossá – tette közzé Varga Mihály pénzügyminiszter szerdán Facebook-oldalán.

https://www.facebook.com/VargaMihalyKepviselo/posts/10160684158323776

Közölte azt is, a nagyvállalati beruházási támogatás a kormány egyik legeredményesebb beruházásösztönző programja, ezért az idén is folytatódik, 25 milliárd forintos kerettel.

Fotó: Koszticsák Szilárd / MTI

  • A Neopac Hungary Kft. 4,2 milliárd forintból bővített Debrecenben, 180 munkahelyet védett meg;
  • a Pemü Műanyag Zrt. 124 millió forintos solymári beruházásával 320 ember munkahelyét őrizte meg;
  • az Airvent Légtechnikai Zrt. 275 millió forintból növelte kapacitásait Kecskeméten, ezzel 328 család megélhetése maradt biztosított.
  • Google News Világgazdaság
    A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

    Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.