Fontos bejelentést tesz Orbán Viktor a Dunaferr jövőjéről
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságGyors egyeztetés a kormányülés szünetében a dunaújvárosi vasmű jövőjéről – írta ki közösségi oldalán Orbán Viktor miniszterelnök „Hajrá Dunaferr!” aláírással.

Úgy tudjuk, hogy a korábbi hetekben intenzív egyeztetés zajlott a kormány és az indiai befektető, a Liberty között, amelynek vezetői Budapesten és Dunaújvárosban is megfordultak. Czomba Sándor foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkár lapunknak adott interjújában is hosszan beszélt a gyár és a munkavállalók jövőjéről, hangsúlyozta, hogy „a kormány nem nézheti tétlenül az ott zajló eseményeket”.


