A letenyei határátkelőhely is megújul az új híddal együtt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA ma átadott – holnaptól használható – új Zrínyi-híddal egy időben a megújult letenyei autópálya-határátkelőhely is várja az autósokat – közölte a VGO-val Sipos Jenő, a vám- és pénzügyőrség szóvivője.
A magyar területen épült új, a nemzetközi előírásoknak megfelelő autópálya-határátkelőhely – amelyben a horvát határőrizeti szervek is helyet kaptak – október 23-án 8.00 órakor nyílik meg a kilépő és belépő forgalom előtt, irányonként három sávot használhatnak a személygépkocsik, kettőt a buszok.


