BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Az új kormány egészségügyi programja

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Időpont: 2010. június 10. Új helyszín: Hilton Budapest MEGTELT! A konferenciaterem befogadóképessége miatt további jelentkezőket sem előzetesen, sem a helyszínen nem tudunk fogadni. Megértésüket köszönjük!

Program:

 

08.15–09.00   Regisztráció

A konferencia moderátora: dr. Jávor András

 

09.00–09.10   Megnyitó

                          Nógrádi Tóth Erzsébet, a Világgazdaság 
                          egészségügyi szerkesztője

 

09.10–09.40   Új kormány – új szerkezetben

                          Prof. Dr. Réthelyi Miklós, a Nemzeti Erőforrás
                          Minisztérium minisztere

 

 09.40–10.10   Az új kormány egészségügyi programja

                          Dr. Szócska Miklós az egészségügyi ágazatot irányító
                          államtitkár 

 

10.10–10.40   Kérdések és válaszok

 

10.40–11.00   Az orvostudományi egyetemek helyzete – kihívások

                          Prof. Dr. Tulassay Tivadar, az Egyetemi 
                          Klinikák Szövetségének elnöke

 

11.00–11.20   A gyógyítók dilemmái – szükséges intézkedések

                          Dr. Rácz Jenő, a Magyar Kórházszövetség elnöke

 

11.20–11.40   Kérdések és válaszok

 

11.40–12.00   Kávészünet

 

12.00–12.20   A gyógyszeripar jelene – jövőbeni ajánlások

                          Bogsch Erik, a Magyarországi 
                          Gyógyszergyártók Országos Szövetségének elnöke

 

12.20–12.40   Az orvosi technológiák helye a 
                          költséghatékony gyógyításban

                          Dr. Erőss György, a Philips Magyarország Kft. 
                          orvosigazgatója

 

12.40–13.00   Az egészségügyi dolgozók presztízse 
                          – a kamarák feladatai

                          Dr. Éger István, a Magyar Orvosi Kamara elnöke

 

13.00–13.20   Értéktermelő egészségügy – költséghatékony gyógyítás

                          Dr. Boncz Imre
                          a Magyar Egészség-gazdaságtani Társaság elnöke

 

13.20–13.40   Szakorvos jelöltek – a jövő betegellátása

                          Dr. Papp Magor, a Magyar Rezidens Szövetség elnöke

 

13.40-14.00   A civilszervezetek szerepe az egészségügyben

                          Prof. Dr. Simon Tamás, a Magyar Rákellenes 
                          Liga elnöke, betegszervezetek képviselője

 

14.00-14.20   Kérdések és válaszok

 

14.20   A konferencia zárása

 

14.30   Ebéd

 

 

További információ: Földi Kata (telefon: 488-5548)

 

 

Kiemelt támogatónk:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Támogatóink:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A konferenciához kapcsolódó írásaink:

Új korszak jöhet az egészségügyben is

Mit tervez a kormány az egészségügyben?

Fontos változások az egészségügyben is: mit tervez a kormány?

Komoly gondban az Orbán-kormány az egészségügyben

Megszünteti a további patikaliberalizációt a kormány

Rácz Jenő: Ezt a rendszert nem lehet szabályosan működtetni

Tulassay: Feleslegesen tévelyegnek a betegek

Richter-vezér: Kiszorulhatnak a hazai cégek a gyógyszeriparból

Egyre betegebbek leszünk

"Hazát az orvosnak, orvost a hazának"

Éger: Az egészségügy nem pénzteremtő ágazat

Orbánék nagy tervei: meggyógyítják az egészségügyet - Videó!

Gyógyulhat az egészségügy

Azonnali intézkedések az egészségügyben - videó

Új helyszín: Hilton Budapest

MEGTELT!

A konferenciaterem befogadóképessége miatt további jelentkezőket sem előzetesen, sem a helyszínen nem tudunk fogadni.

Megértésüket köszönjük!fk-->

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.