Új lélegeztetőgépeket kapott a pécsi klinika
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központja 16 korszerű lélegeztetőgépet kapott. Az új műszerek csökkenthetik a betegek intenzív osztályon töltött napjainak számát, és segítik az orvosok és nővérek munkáját.
A beruházás
100
millió forintba került


