Új elnököt választottak az orvosi kamara élére
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Magyar Orvosi Kamara (MOK) tisztújításán Kincses Gyulát választották a testület új elnökévé. A korábbi elnök, Éger István 16 évig töltötte be a pozíciót. Kincses Gyula egészségügyi szakértő, korábbi államtitkár, orvosi diplomáját Debrecenben szerezte. A MOK két új alelnöke Lénárd Rita és Álmos Péter lett, a fogorvos alelnöki tisztséget Nagy Ákos tölti be. A kamara főtitkára Kárász Anikó, titkári pozícióba Nagy Marcell, Meglécz Katalin, Svéd Tamás és Tóth Ildikó került.


