BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Hír-adó

Cégbox: szakmai keresőt indít a Sanoma

Újabb, internetes szolgáltatást indít a Sanoma Budapest Kiadó Rt. A Cégbox szakmai keresővel (www.cegbox.hu) vállalkozások, szervezetek és intézmények után kutathatnak a látogatók. A szolgáltatás illeszkedik a Sanoma Startlap-csoportja által működtetett katalógusrendszerbe. A Cégbox hatékonyságát segíti, hogy ezer tevékenység alapján és földrajzi hely szerint is működik a keresés. A portál jelenleg közel 10 ezer vállalati bejegyzéssel rendelkezik. Az online vállalkozásokon kívül a Sanoma Budapestnek 32 százalékos részesedése van jelenleg a magyar magazinpiacon. A cég éves árbevétele közel 15 milliárd forint. (VG)



Magazinos arcot kap a Magyar Hírlap

Nemcsak újabb magazinnal lép piacra a Magyar Hírlap Könyv- és Lapkiadó Rt. (MH), hanem a napilap is megújul. Az MH mind tartalmában mind formailag új köntösben jelenik meg május közepétől - tájékoztatta lapunkat Czövek Hajnalka. Az MH lapigazgatója elmondta azt is a kiadó május 15-én az 50 legsikeresebb magyar üzletasszony című kiadványa 50 ezer példányban jelenik majd meg. A korábbi 100 leggazdagabb magyar című kiadvány üzletileg sikeres volt. Czövek Hajnalka lapunknak elmondta: 10 milliós nagyságrendű nyereséget hozott a projekt. A kiadó tervezi az 50 legsikeresebb magyar fiatal és az 50 legbefolyásosabb magyar című magazin piacra dobását is. (VG)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.