Anglia odavan a Skodáért
Tavaly a koda Octavia a második helyen végzett, ezzel legmagasabb belépési rekordot állítva új modellként. Idén a tulajdonosok még elégedettebbek voltak Octáviájukkal, miután autójuk vezető pozícióba került. A koda tulajdonosok e legfrissebb, ragyogó riportja azt jelenti, hogy 2007 a negyedik olyan egymást követő év, amikor egy koda modell benne volt az első öt helyezettben.
Olvasók tízezrei vettek részt a kutatásban, ami a tulajdonlás minden aspektusával kapcsolatban kikérte a véleményüket. Kérdezték őket az autójuk megbízhatóságáról, minőségéről, üzemeltetési költségeiről, teljesítményéről és a könnyen vezethetőségéről: alapvetően mindenről, ami kellemes (vagy kellemetlen) tulajdonosi tapasztalatokhoz kapcsolódik.
David Johns, az Auto Express főszerkesztője nyilatkozta: „Az Octavia megérdemelte az Év kocsija címet a Driver Power 2007-ben. Kitűnő megbízhatóságának és a különböző kategóriáinkban nyújtott erős eredményeinek köszönhetően, a jövő évi felmérésen is aratni fog. A tulajdonosok nem tudtak találni semmi hibát a koda családi autójában.”
Az év folyamán a koda, mind a kocsiaiért, mind a vevői elégedettségért, számos titulust elismerést érdemelt ki. Az első generációs Fabián keresztül (Auto Express és What Car? Év autója 2000-ben), a Fabia VRS-en (Diesel Car, Legjobb teljesítményű Diesel 2004), az Octavián (What Car? Legjobb kis családi kocsi 2005, 2006), és az Octavia vRS-en át (What Car? Jó befektetés 2006), az új Roomsterig (Legjobb skót családi autó 2006), a koda autók folyamatosan jó benyomást keltenek. (Autó-motor)
A teljes cikk itt olvasható


