BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Friderikusz Most - Ősztől már csak múlt idő

Úgy érezzük, ennyi idő alatt kimerítettük azokat a kereteket, amelyek között egy kereskedelmi televízió és egy ilyen típusú műsor együtt tud működni - áll a Friderikusz Produkció és az ATV közös közleményében.

A Friderikusz Most június 26-ig marad adásban.

A Friderikusz Most színvonalát az idén két kitüntetéssel is elismerték. Azonban a sajtónyilvánosságban a műsor visszaigazolást csak elvétve kapott, de ennek ellenére az volt a tapasztalatunk, hogy az adásokat nemcsak nézte, hanem nagy becsben is tartotta a közvélemény-formáló értelmiség - áll a már eméített közleményben.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.