BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A diákok több prezentációt akarnak

Az iskolai tanári prezentációk fokozzák a diákok figyelmét, megkönnyítik a tananyag befogadását, nem véletlen, hogy a tanulók 60 százaléka szorgalmazná a Power Point-bemutatók gyakoribb alkalmazását – többek között ez derült ki a Felvételi Információs Szolgálat (FISZ) középiskolai kutatásából.
Arra is rávilágított, hogy a tanulók nem idegenkednek a tanórai számítógépes programoktól, sőt, egyharmaduk szívesen venné az órai szemléltetést. Ez kapcsolatba hozható a tanulók napi számítógépezésével: 82 százalékuk hobbiként tölti a szabadidejét a gép előtt, és ennyien naponta csatlakoznak a világhálóra. VG

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.