Gaskó a sikeres sztrájkról: megbénult a forgalom, káosz volt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSikeres volt a hétfői munkabeszüntetés, megbénult a forgalom, a vasúton káosz alakult ki - mondta a Vasúti Dolgozók Szabad Szakszervezete (VDSZSZ) elnöke - idézi a távirati irodát az MTV.
Gaskó István hozzátette: ugyanakkor a sztrájk még nem hozta meg az eredményt , mert nem sikerült megállapodni a szakszervezeti követelésekről.
Gaskó István emlékeztetett arra, hogy a VDSZSZ február elsején kezdett meghatározatlan idejű sztrájkba, a munkabeszüntetést többször megszakították.


