A Magyar Televízióban folytatódik a TV2 showműsora
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEldőlni látszik a TV2 által feleslegesnek ítélt szórakoztató műsor sorsa: ősztől a Magyar Televízióban kap helyet a Beugró – írja az InfoRádió Rudolf Péterrel készült interjújára hivatkozva az eMaSa.
A show várhatóan péntekenként, az esti kilenc órás műsorsávban folytatódik.
További részletek az eMaSa cikkében.


