Optimista az SAP szoftvergyártó
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTovábbi kétszáz fő elbocsátását tervezi az SAP, amely az év első hat hónapjában 2800 munkatársától már megvált. A üzleti szoftvereket gyártó cég tegnap tette közzé az ez évre vonatkozó várakozásait. A társaság az idén bevételei 4-6 százalékos csökkenésével és üzemi eredményrátájának 25-27 százalékra történő emelkedésével számol. „Azt hiszem, a legrosszabb már mögöttünk van” – jelezte Leo Apotheker, az SAP vezérigazgatója, utalva arra, a vásárlóik optimistábbak és kevésbé félnek a jövőtől, mint három hónapja. n VG


