Bajnai kinevezte a Magyar Energia Hivatal új elnökét
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMatos Zoltánt, az E.ON Hungária Zrt. volt igazgatósági tagját nevezte ki Bajnai Gordon miniszterelnök a Magyar Energia Hivatal elnökévé - közölte a kormányszóvivői iroda az MTI-vel hétfőn.
A hat évre szóló kinevezés szeptember 1-jén lép hatályba. Horváth J. Ferenc elnök, aki 2003. november 10. óta töltötte be ezt a tisztséget, júliusban kérte nyugdíjazását.


