Megállapodott a gázturbinákról a Mol és a Russneft
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Mol és a Russneft (Russznyefty) megállapodott arról, hogy a közös tulajdonukban lévő Zapadno-Malobalik ("ZMB") szénhidrogénkitermelő cég gázturbinákat helyez üzembe a nyugat-szibériai, zapadno-malobaliki oljamezőn - tájékoztatta a Mol az MTI-t csütörtökön.
A ZMB budapesti, rendkívüli igazgatósági üléséről kiadott közlemény szerint a gázturbinák által termelt elektromos áramot a mező olajkitermeléséhez használják fel, és újabb fúrási programot indítanak.


