BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

LCD-gyár épülhet Szentgotthárdon

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Hatszáz embert foglalkoztató, folyadékkristályos kijelzőket gyártó üzem felépítését tervezik a szentgotthárdi ipari parkban; az új üzem 2011-ben már termelni fog – jelentette be tegnapi sajtótájékoztatóján Krajczár Jenő, a dél-koreai NexDisplay céget képviselő Ketrax Hungary Kft. ügyvezető igazgatója. Tájékoztatása szerint az elmúlt hetekben a régió több ipari parkját is végigjárták, hogy megfelelő helyszínt találjanak a koreai cég által tervezett négy üzemnek, és abban már biztosak, hogy az egyik ezek közül Szentgotthárdon épül majd fel. MTI-Eco

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.