Húszmilliós bírság a Magyar Telekomnak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTisztességtelen kereskedelmi gyakorlat miatt 20 millió forint bírságot szabott ki a Magyar Telekom Nyrt.-re a Gazdasági Versenyhivatal (GVH). A hivatal honlapján olvasható indoklás szerint a Magyar Telekom egyes kommunikációs eszközök által nem közölte, hogy a „3000 perc ajándékba” szlogennel népszerűsített ajánlata csak bizonyos feltételekkel érvényes. A versenyhatóság súlyosbító körülményként értékelte, hogy korábban hasonló ok miatt többször marasztalta el a céget. VG


