BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Hol tölti ma az éjszakát Angela Merkel?

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A légiközlekedésben beállt káosz a német kancellárt sem kíméli. Kormánygépe az Egyesült Államokból hazafelé jövet kénytelen volt Lisszabon felé kanyarodni.

A német kancellár és kísérete a portugál fővárosban tölti az éjszakát, mert repülőgépe nem tud Németországban leszállni - jelentette be a berlini kormányszóvivő a Spiegel Online szerint. A döntés a tegnapi izlandi vulkánkitörésből származó hamufelhő következtében előállt légiközlekedési bénultságra vezethető vissza.

Merkelnek azért kell Lisszabonban éjszakáznia, mert a gépet vezető pilótának és a személyzetnek pihenésre van szüksége a továbbrepülés előtt A német kancellár legkorábban szombaton délben indulhat haza.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.