BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Spam - Magyarország a legfertőzöttebb a világon

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Magyarország lett a legtöbb spammel fertőzött ország júniusban, derül ki a Symantec ma közölt globális tanulmányából.

A kéretlen levelek aránya az összesített levélforgalmon belül hazánkban magasabbnak bizonyult a globális átlagnál, 74,3 százalékos aránnyal.
A második helyet Szaúd-Arábia szerezte meg, ahol a kéretlen levelek aránya 73,9  százalék volt; Oroszországban 71,1,  Brazíliában pedig 71 százalékot tett ki ez az arány.

2012 júniusában az összesített levélforgalom 66,8 százaléka bizonyult spam-nek, ez a májusi adatokhoz képest egy százalékos csökkenést jelent. Ez követi azt a trendet, mely szerint 2011 vége óta fokozatosan csökken a levélszemét-áradat, bár hazánk továbbra is élen jár a spamek tekintetében.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.