BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A támogatással már több mint 15 ezren cserélték le a régi mobiljukat

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Már több mint 15 ezer mobilkészüléket cseréltek le a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) támogatási programjában az indulása, idén február 14. óta. A program bevezetésekor a hatóság közölte: ötmilliárd forintos keretből indul el a mobilkészülékcsere-program, az összegből negyedmillió használatban lévő 3G- és 2G-képes mobiltelefon cserélhető le a mobilinternetezésre alkalmas, minimum 4G-képes készülékre. A hazai 4G-hálózatok és az ezeket kihasználó okostelefonok széles körű terjedése miatt a hazai távközlési szolgáltatók 2023-ra lekapcsolják a 3G-s mobilhálózatot, és emiatt számos régebbi készüléktípuson elérhetetlenné válik a mobilnet.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.