Augusztus 8.hétfő 5:00
autó
Nagy bajban lehetünk, ha lassít az Audi
Az ipari teljesítmény legalább a harmadával, a GDP legalább 5 százalékkal esne, a növekedés üteme egy százalékponttal csökkenne Magyarországon az autóipar nélkül, miközben a költségvetési hiány minimum 140 milliárd forinttal emelkedne. Megnéztük, mit hoznak nekünk az autógyárak, pontosabban: mit veszítenénk, ha nem lennének.