Július 1.szerda 13:21 részvény Az önkormányzat átveszi a DVSC-tAz önkormányzat megvásárolja a többségi tulajdonos Szima Gábor és családja részvénycsmagját, így csaknem 100 százalékos tulajdonosként működteti a Lokit. MTI
Május 27.szerda 16:45 inkubátorház Kétmilliárdos inkubátorház-fejlesztést jelentettek be Debrecenben MTI
Május 21.csütörtök 9:11 Zöldség-gyümölcs Szakkiállítás Növekvő érdeklődés mellett készülnek az idei Farmer Expóra VG