Május 17.vasárnap 10:36 energiafüggőség Irakból pumpálná tele a Nabuccót a MolA Mol, az osztrák OMV és két egyesült arab emírségekbeli cég vasárnap bejelentette, hogy konzorciumot hoztak létre, hogy az iraki Kurdisztán lelőhelyein kitermelt földgázzal töltsék meg a Nabucco gázvezetéket. MTI Eco