Január 10.hétfő 9:18
aktívum
Javult hazánk külkereskedelmi mérlege
Idén novemberben – első becslés szerint – a kivitel értéke 1930 milliárd forintot (6994 millió eurót), a behozatalé 1751 milliárd forintot (6342 millió eurót) tett ki. Euróban számolva a kivitel 20, a behozatal 18 százalékkal nőtt 2009 novemberéhez viszonyítva – áll a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) gyorsjelentésében. A külkereskedelmi mérleg összeségében javulást mutat.