BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

import

Január 10.hétfő 9:18
aktívum

Javult hazánk külkereskedelmi mérlege

Idén novemberben – első becslés szerint – a kivitel értéke 1930 milliárd forintot (6994 millió eurót), a behozatalé 1751 milliárd forintot (6342 millió eurót) tett ki. Euróban számolva a kivitel 20, a behozatal 18 százalékkal nőtt 2009 novemberéhez viszonyítva – áll a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) gyorsjelentésében. A külkereskedelmi mérleg összeségében javulást mutat.
KSH

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.