Október 9.csütörtök 8:37
gyalog
Hermetikus lezárás a belvárosban - Van, ahová gyalog se lehet menni
A gyalogosok sem léphetnek be a NATO-csúcs miatt lezárt belvárosi területre. A Mariott, Sofitel és Intercontinental szállók környékét hermetikusan lezárták, a delegációk reggeli és délelőtti érkezése miatt a ferihegyi gyorsforgalmi úton várhatóak időszakos teljes zárások.