Kedden borult, párás idő várható. Szórványosan előfordulhat szitálás, az ország északi részén eső, havas eső is várható. Az északi szél helyenként megélénkül. A nappali hőmérséklet 4-5 fok körül alakul – közölte a Köpönyeg.hu.
Szerdán többnyire erősen felhős vagy borult lesz az idő. Szórványosan előfordulhat szitálás, eső, havas eső, a hegyvidéki területeken pedig hószállingózás is. Az északi szél helyenként megélénkül. Hajnalban nulla, délután plusz 4 fok valószínű.
Csütörtökön az ég többnyire borult marad, de a nap második felében helyenként elvékonyodhat vagy felszakadozhat a felhőzet. Jelentős csapadék kialakulására nem kell számítani. Marad a 4 fok körüli maximum.
Pénteken rétegfelhős, párás időre van kilátás. Csak néhol fordul elő szitálás, 4-5 fok körüli értékeket mérhetünk délután.
Szombaton rétegfelhős, párás idő várható. Szórványosan vegyes halmazállapotú csapadék előfordulhat. Sokfelé élénk déli, délkeleti szél fúj. A hőmérséklet 1 és 7 fok között alakul.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.