Áder János: tenni kell a körülöttünk lévő világ túléléséért
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságNekünk kell tenni a körülöttünk lévő világ túléléséért - jelentette ki Áder János volt köztársasági elnök, a Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány kuratóriumi elnöke pénteken Csákváron, a természetképeket bemutató FotoKozma fotófesztivál ünnepélyes megnyitóján beszélt.
A kiállításon látható képek készítői – a legfiatalabbtól a legtapasztaltabbig, a kezdőtől a díjnyertes művészig – egyaránt rajonganak bonyolult és gyönyörű világunkért. Ez fejeződik ki, amikor a szépet mutatják: gyönyörködnek és gyönyörködtetnek – mondta a volt államfő.


