November 12.kedd 0:00
Amerikából jöttek
Habár elsősorban politikai jellegű volt Medgyessy Péter kormányfő ötnapos amerikai látogatása, a gazdasági-kereskedelmi kapcsolatok fontosságát is demonstrálni volt hivatott a vizit. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az, hogy a miniszterelnököt kísérő küldöttségnek nemcsak hogy tagja volt Csillag István gazdasági és közlekedési miniszter, de ő is részt vett a Fehér Házban George Bush amerikai elnökkel folytatott megbeszélésen.