Október 7.hétfő 0:00
Kivonás a részvényalapoknál
Közel egymilliárd eurót vontak ki az európai kisbefektetők a részvényalapokból augusztusban - derül ki a legfrissebb adatokból. A felszabaduló pénz nagy része a legbiztonságosabbnak tartott pénzpiaci alapokba vándorolt. Amerikában rekordnagyságú, 50 milliárd dolláros pénzkivonás történt a harmadik negyedben.