BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Két bűntetőt hagyott ki az újra meghízott Maradona

Két bűntetőt is elhibázott Diego Maradona egykori futballcsillag, s csapata is vesztett a Mexikó-Argentína öregfiúk meccsen, amelyet a házigazdák végül 3-2-re nyertek.

Az 1986-os világbajnok, aki az utóbbi időszakban ismét felszedett néhány kilót, a beszámolók szerint gyengécskén játszott, igaz volt néhány felvillanása és akkor csodálatos zsonglőrmutatványokat láthatott a közönség. A kétszer 25 perces összecsapást egy 42x22 méteres, műanyag borítású pályán játszották, a gólokat pedig Benjamín Galindo, Alberto García Aspe, Luis Hernández, illetve Matías Almeida és Jorge Flores szerezték.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.