BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Lecsapnak a sofőrökre! Újabb akció indul

Háromnapos országos közlekedésbiztonsági ellenőrzési akciót tart a társszervezetek együttműködésével a Nemzeti Közlekedési Hatóság (NKH) keddtől csütörtökig.

A közlemény szerint az akció célja, hogy a közutakon közlekedő személy és áruszállító járművek személyzete és utasainak a közlekedésben résztvevők biztonsága javuljon.

A vizsgálatok kiterjednek egyebek mellett a vezetési és pihenőidőkre, a járművek műszaki állapotára a személy és áruszállítás feltételeire és biztonságára vonatkozó szabályok betartásának ellenőrzésére.

A Nemzeti Közlekedési Hatóság, valamint a vizsgálatokban közreműködő magyar hatóságok ezzel az akcióval csatlakoznak az Európai Unió fő közlekedési útvonalaira kiterjedő, egyidejűleg végrehajtott közúti ellenőrzésekhez.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.