Botrány a fesztiválon - A szervezők leléptek, a KFT és a Quimby koncertje elmaradt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság„A szervezők ismeretlen helyre távoztak és nem elérhetőek. Az áramot hamarosan kikötik. Sajnos így végződik egy lelkesedéssel, de a professzionalizmus teljes hiányával előkészített valami." – írja a PRESStige című nyitrai lap.
A nulladik napon a KFT együttes is fellépett volna, a zenekar honlapján az olvasható, hogy szervezési okok miatt azonban elmarad a koncert. A népszerű Quimby együttes miatt is sokan látogattak el a somorjai ONE Fesztiválra. A koncert azonban elmaradt, mert bár a zenekar megjelent zenélésre készen, a fesztivál nem tudta biztosítani a koncertkez szükséges és előre leegyezetett feltételeket.


