Ezentúl mindenkinek kötelező lesz a személyi az üzletkötéshez az Egyesült Arab Emirátusokban
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz Egyesült Arab Emirátusokban egy új törvény alapján a jövő év elejétől minden polgárnak rendelkeznie kell személyi igazolvánnyal ahhoz, hogy üzletet, szerződést köthessen.
A banki tranzakcióktól kezdve a gépkocsik nyilvántartásba vételén át valamennyi szolgáltatás igénybe vételéig minden ilyen esetben a személyi igazolvány bemutatása kötelező lesz. Az emirátusok lakossága 835.000 főre becsülhető, ám lapértesülés szerint közülük 285.000 lakos eddig még nem vétette magát nyilvántartásba.


